20110506

FashionPhilosophy Fashion Week

Poland Fashion Week trwa, bardzo żałuję, że nie ma mnie na miejscu w Łodzi, ale cóż no nie da rady. Posiadam wejściówkę na jutrzejszy pokaz Paprocki&Brzozowski, ale niestety nie pojawię się na nim. Kiepsko rzec można. W każdym razie na pewno śledzicie pokazy live, które są nam oferowane w internecie (www.fashionweek.pl www.alemodelki.pl www.tvp.pl/styl-zycia/zdrowie-i-uroda/fashion-week-poland) fajnie, że przynajmniej duchem możemy tam być! Na stronie Fashion Week'u można obejrzeć zdjęcia z pokazów. Na razie kilka zdjęć z czwartkowych pokazów OFF Out Of Schedule.

Mój męski faworyt outfitowy.
 Jestem bardzo ZA takimi spódnicami, ale w wersji obcisłej, jednak ta... spodobała mi się!
I mój kolejny faworyt: BUTY, zakochałam się w nich od razu, choć współczuję szczerze modelkom katuszy, które przechodziły idąc w nich po wybiegu. Choć sama bym w takich mogła śmigać przez miasto, wywracając się milion razy!Na razie marnie, no ale po łikendzie i pokazach Michała Szulca, Paprocki&Brzozowski oraz Łukasza Jemioła spodziewajmy się czegoś czadowego.
Na koniec pochwalę się moimi "nowymi" włosami, które sprezentowałam sobie na majówkę 2011. W mojej szkole nie wolno mieć takich oto bajerów na głowie, ale co tam.

3 komentarze:

  1. następny FW jest nasz kociaczku :*

    OdpowiedzUsuń
  2. fw, to pewnie gdzieś się mineliśmy ;)
    http://jmankowski.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń