20110402

SPRING

  W końcu nadeszła wiosna i to chyba taka prawdziwa, bez powracającego śniegu. Coraz mniej okrycia wierzchniego, coraz więcej odkrytego ciała. Oczywiście, nie chodzi mi tu o jakiś negliż wielki - choć wiosnę przydałoby się w jakikolwiek sposób uczcić :) Powracając myślami do tego tygodnia od razu przychodzi mi na myśl Fashion Week. Ubiegałam się o zostanie wolontariuszem na tym przedsięwzięciu, ale że odbywa się to w Łodzi, a ostatnie spotkanie rekrutacyjne było w dzień, kiedy musiałam być w szkole to nie udało mi się przybyć na miejsce. Z ciężarem na sercu pogodziłam się niejako z tym, że nie mam szans już, ale oto pojawiła się nadzieja wraz z mailem, że wpisano mnie na listę rezerwowych wolontariuszy. Zawsze to jakiś pozytyw :)


Wczoraj zmieniłam delikatnie upierzenie. Efekty na poniższych zdjęciach, razem z butami, które upatrzyłam w sh z topshopu i które w końcu miałam szansę nałożyć :)


Nawołuję do brania udziału w konkursie InStyle'u na facebook'u. Wystarczy wejść na tę stronę klik i dodać swoją stylizację, lub jeśli nie macie weny, zagłosować na stylizację, która najbardziej przypadła Wam do gustu :)


Uwielbiam ten filmik, mogę na niego patrzeć godzinami (dziwne!).
klik (MODELS.com Girls of Milan + Paris Fashion Week F/W 11 by Justin Wu)


Piękne, kolorowe szminki zakupione wczoraj
jeans - sh
shoes - sh
shirt - reserved
jacket - grandma's wardrobe
necklace -little shop
earrings - H&M
bag - sh
I LOVE SH!

4 komentarze:

 1. swietne masz włosy! uwielbiam ombre hair !
  i cudne kolory szminek

  OdpowiedzUsuń
 2. Podobają mi się włosy, jednak efekt byłby lepszy gdyby był robiony fachową ręką fryzjerską i jasny kolor byłby bardziej "złączony" między Twoimi naturalnymi. Co do stroju, skarpetki do sandałów itp, jak najbardziej na tak ale takie sportowe, które masz na sobie stanowczo jestem na nie.

  OdpowiedzUsuń
 3. Zapraszam do udziału w małym konkursie na moim blogu!:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Oh Sarro, Sarro... pożądam więcej wpisów na Twym blogu :P

  OdpowiedzUsuń